Bufet

 

Podlasie to region, gdzie mieszają się wpływy kuchni polskiej, litewskiej, niemieckiej, również tatarskiej. Region posiadł bez wątpienia swoistą reputację dzięki mnogości wytwarzanych produktów znanych takich jak: kiszka ziemniaczana, dania rybne, swojski tatar, bigos kowala, kwas chlebowy, wino z wiśni.

STOWARZYSZENIE SYMPATYKÓW  NATURY – którego głównym inicjatorem jest STARY AUGUSTOWIAK Andrzej Kondracki, wyemigrował on z osobistych powodów w 1987 roku nad POLSKI BAŁTYK i osiadł na mieliźnie w Świnoujściu. Z myślą o tym, aby tradycja wspaniałej kuchni podlasia nie spaliła na panewce, nasz bohater założył BUFET – „ZAKRĘCONE SŁOIKI”, w którym można zamówić te wapaniałe produkty w słoikach.

Prowadzimy sprzedaż tylko na zamówienia telefoniczne w godzinach od 9:00 do 21:00. Telefon 721349985. Na terenie miasta Świnoujście produkty dostarczamy w słoikach hermetyczne zamkniętych. Możesz zamówić i opłacić przez PayPal, a zamówienie otrzymasz w przeciągu godziny.

Stary Augustowiak Zaprasza. Dochód z działalności gospodarczej Stowarzyszenia będzie przeznaczony na cele statutowe naszego Stowarzyszenia Sympatyków Natury. Z poważaniem prezes Andrzej Kondracki.